28.06 - 11:34

Вчені розповіли про шкоду крижаної води


 

Вчені розповіли про шкоду крижаної водиДослідники повідомили, що їм вдалося довести шкоду крижаної води для організму людини: вони з'ясували, що пити її не варто в будь-якому випадку, а особливо небезпечно може бути вживання в жарку погоду.

Вчені говорять, що багато хто воліє пити холодну воду, щоб швидше вгамувати спрагу, однак це погано і призводить до серйозних проблем. За словами дослідників, набагато краще пити просто прохолодну воду або воду кімнатної температури. Такою водою набагато швидше можна втамувати спрагу, а крім того, шкода для шлунково-кишкового тракту буде меншою.

В цілому, вчені говорять, що найбільшої шкоди холодна вода завдає травній системі людини. Виявляється, в результаті прийому холодної води звужуються судини, що призводить до уповільнення процесу обробки їжі.

Крім того, після вживання крижаної води організм не отримує поживні речовини, оскільки температура тіла становить приблизно 36,6 градусів, а якщо на тіло впливають холодом, то воно змушене відновлювати баланс температури, що призводить до витрати енергії. В результаті людині не вистачає набору мікроелементів.

Читати також: Вчені розповіли чому люди надають перевагу пізньому сну

Також при вживанні занадто холодної води в спеку є ризик отримати застуду, яка також може дати ускладнення. Занадто холодна вода стимулює блукаючий нерв, в результаті починається процес уповільнення ритму серця, що небезпечно для життя. Таким чином, вчені говорять, що важливо дбати про правильну температуру споживаної води. Раніше вчені розповіли, як правильно вживати воду, щоб від цього була користь.


 medicalnewstoday.com

Ключевые слова:
Читайте также:

Бесполезная аптечка: какие препараты нужно выбросить из дома

Доктор Александр Мясников советует посоветовал устроить ревизию домашних аптечек.
Подробнее »»

Тяжесть синдрома Альпорта можно предсказать по генотипу вызывающего его белка

Японская исследовательская группа успешно разработала систему для прогнозирования тяжести синдрома Альпорта, серьезного наследственного заболевания почек.
Подробнее »»

Грозит ли сладкоежкам диабет

Многолетние исследования диетологов-эндокринологов показали, что треть сладкоежек не страдают сахарным диабетом.Источник: Новости Ю
Подробнее »»

Создан шарф для защиты от коронавируса

В отличие от обычных масок этот шарф можно комфортно носить часами. Также его можно стирать и спокойно трогать руками.
Подробнее »»

Медики рассказали, когда эффект от диеты полностью исчезает

Статистика показывает, что с 1975 года число людей, страдающих от ожирения, увеличилось в три раза по всей планете.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...