28.06 - 12:00

Вчені розповіли про шкоду роботи для вагітних


 

Вчені з Великобританії провели дослідження, яке довело шкоду роботи для жінок, які перебувають в цікавому положенні, тому експерти радять жінкам, які планують вагітність, відмовитися від роботи.


Дослідження показали, що майбутнім мамам набагато корисніше для здоров'я буде відмовитися від роботи перед тим, як заводити дитину. Фахівці переконані, що безробітні молоді жінки можуть набагато легше зачати і виносити малюка, ніж ті, хто щодня працює. Крім того, вчені говорять, що тим парам, які давно і безуспішно намагаються завести дитину також варто подумати про те, щоб відмовитися від роботи. Жінка повинна якийсь час побути вдома і відпочити, а після цього можна планувати зачаття. У такому випадку шанси на нього будуть значно вище.

Читати також: Вчені розповіли про шкоду крижаної води

В експерименті вчених брали участь самі різні жінки, з різними поглядами і способом життя. Однак всі, хто під час робочих моментів вибухали і нервували, було й так легко завагітніти, ніж ті, які насолоджувалися безтурботним часом. Вчені говорять, що звичайної відпустки не завжди вистачає, щоб по-справжньому розслабитися, тому вони рекомендують жінкам сидіти вдома і заводити дитину будучи домогосподарками. У такому випадку цей процес пройде успішніше, а крім того, здоров'я майбутньої мами в такій ситуації також буде в більш вигідній позиції, оскільки відпочинок дасть можливість всьому організму відновитися.

 medicalnewstoday.com

Ключевые слова:
Читайте также:

У трудоголиков выше риск болезней щитовидной железы

Люди, которые уделяют работе слишком много времени, рискуют обзавестись болезнями щитовидной железы.
Подробнее »»

Без карантинных мер коронавирус может убить 40 млн человек за год – ученые

Коронавирус может привести к смерти около 40 миллионов человек в 2020 году, если власти не будут вводить социальное дистанцирование.
Подробнее »»

Остеопороз и остеоартроз — в чём разница?

Остеопороз и остеоартроз объединяет приставка остео, означающая отношение к костям.
Подробнее »»

Модные диеты работают не больше года

Диеты Аткинса или пещерного человека, действительно, дают определенный эффект.
Подробнее »»

Удивительные полезные свойства яиц

Многие диетологи и нутриционисты подчеркивают необходимость ежедневно употреблять яйца.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...