27.06 - 09:41

Невипадкове кохання. Експерти назвали риси характеру, які викликають симпатію


 

Психологи і експерти зі стосунків назвали певні якості, які люди шукають в ідеальному партнері.

Важливо відзначити, що при пошуку супутника життя люди звертають більше уваги на особистість людини та її характер, ніж на зовнішність, яка в даному випадку відіграє другорядну роль. Як відзначають фахівці, перш ніж почати стосунки, багато хто хоче переконається чи можна довіряти людині, дізнатися її мислення і ступінь емоційності, повідомляє Business Insider. Пропонуємо ознайомитися з ключовими якостями, які викликають симпатію.

Довіра

Нехай не кожен це усвідомлює, але будь-яка людина, без винятку, хоче довіряти своєму партнерові. І справа тут не тільки у вірності і вірності. Важливо, щоб люди могли обговорювати будь-які події з минулого, чесно говорити про свої бажання і завжди бути міцною опорою один одному, стверджує експерт зі стосунків Майкл Макналті.

Уразливість без потреби в жалості

Як говорить Халь Ранкель, сімейний психолог, більшість людей тягнуться до тих, хто здатний проявити слабкість, показати свої почуття, але при цьому не потребує жалю.

Дружба

По-справжньому щасливі пари не тільки коханці, але й кращі друзі, каже Майкл Макналті. Люди, яким завжди є, про що поговорити, які завжди знають, як провести спільне дозвілля мають багатші відносини. Більше того, дружні стосунки включають в себе підтримку, емпатію, веселощі і багато інших позитивних якостей. Не дарма кажуть, що кращі стосунки починаються з дружби.

Скромність без сором'язливості

За словами Халь Ранкель, зазвичай люди прагнуть до знайомства з відкритими, товариськими людьми, яким комфортно «в своїй шкурі» і які можуть посміятися над собою.

Самовпевненість без зухвалості

Багато хто тягнеться до людей, які випромінюють упевненість і знають собі ціну, але далекі від нарцисизму. Гарна самооцінка також вважається сексуальною і навіть сприяє покращенню особистої самооцінки, пояснює Джозеф Бурго - автор книг про нарцисизм.

Почуття гумору

Сміх робить будь-які стосунки кращими, запевняє психолог і автор багатьох книг про відносини Тері Орбух. Саме тому багато хто так цінує гарне почуття гумору і здатність партнера розсмішити, чим підняти настрій.

Зацікавленість

Кожна людина хоче відчувати себе значущою і цікавою, тому ми завжди тягнемося до тих, хто задає питання про наші погляди і хобі. За словами Террі Орбуха, нарівні з зацікавленістю люди також цінують уміння слухати і чути.

Оптимізм

Багаторічні дослідження показують, що люди тягнуться до тих, хто володіє позитивним мисленням. Це пояснюється тим, що негатив породжує негатив, тому багато хто прагне відгородиться від похмурих людей. Тільки люди з оптимістичними поглядами на життя притягують таких же оптимістів, впевнений Террі Орбух.

Ключевые слова:
Читайте также:

Бесполезная аптечка: какие препараты нужно выбросить из дома

Доктор Александр Мясников советует посоветовал устроить ревизию домашних аптечек.
Подробнее »»

Тяжесть синдрома Альпорта можно предсказать по генотипу вызывающего его белка

Японская исследовательская группа успешно разработала систему для прогнозирования тяжести синдрома Альпорта, серьезного наследственного заболевания почек.
Подробнее »»

Грозит ли сладкоежкам диабет

Многолетние исследования диетологов-эндокринологов показали, что треть сладкоежек не страдают сахарным диабетом.Источник: Новости Ю
Подробнее »»

Создан шарф для защиты от коронавируса

В отличие от обычных масок этот шарф можно комфортно носить часами. Также его можно стирать и спокойно трогать руками.
Подробнее »»

Медики рассказали, когда эффект от диеты полностью исчезает

Статистика показывает, что с 1975 года число людей, страдающих от ожирения, увеличилось в три раза по всей планете.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...