28.05 - 08:00

4 продукти, які небезпечні для щитовидної залози


 

Захворюваннями щитовидної залози сьогодні страждає величезна кількість людей, і більшою мірою це стосується жінок. Але далеко не всі з них знають, що мають таку проблему.

Дуже важливо визначити проблему якнайшвидше і запобігти ще більшим проблемам зі здоров’ям. При захворюванні щитовидної залози можуть розвинутися ускладнення, небезпечні для життя. Тому, при перших же підозрах на порушення в роботі щитовидної залози, необхідно звернутися до лікаря ендокринологові.

Добре відомо що є продукти, які слід уникати, якщо маєте захворювання щитовидної залози або є схильність до них.

Ми пропонуємо вам список продуктів, які слід виключити зі свого раціону або ж скоротити їх вживання до мінімуму.

1. Цукор

Якщо ви хочете уникнути аутоіммунного захворювання щитовидної залози, поліпшити здоров’я підшлункової залози і підтримувати адекватний рівень гормонів, то необхідно усунути цукор зі свого раціону.

2. Кава

Вживання 1-2 чашок натуральної кави в день не шкодитиме вашому організму. Проте, якщо кава споживається у великих кількостях, це несприятливо впливає на здоров’я і в першу чергу на здоров’ї щитовидки.

Надлишок кави впливає на нормальне функціонування надниркових залоз. Для того, щоб мати уяву, споживання кави стимулює секрецію адреналіну і норадреналіну гормонів через надниркові залози.

3. Смажені продукти

Всі смажені продукти завдають непоправної шкоди щитовидній залозі. Смажені продукти негативно впливають на секрецію гормонів щитовидної залози.

 

4. Соя

Вам не треба припиняти їсти сою, тільки помірне споживання її вживайте її тільки,якщо вона не є трансгенною.

 

novosti-n.org

Ключевые слова:
Читайте также:

Правила успешного фитнеса

Сегодня много говорят о необходимости здорового образа жизни и, в частности, о занятиях фитнесом, которые помогают бороться со столь распространенными в современном мире проблемами, как ожирение и гиподинамия.
Подробнее »»

Топ-5 лучших напитков, способствующих снижению аппетита

Заливайте свой проснувшийся аппетит этими вкуснейшими и полезными напитками - это поможет сохранить стройность и отличное самочувствие (ведь переедание вызывает чувство усталости и чувство тяжести в желудке).
Подробнее »»

Осевший в комнате никотин образует вредный для здоровья канцероген

Оказалось, что с курильщиками опасно жить в одном доме и ездить в одном автомобиле
Подробнее »»

Эксперты рассказали, когда нельзя употреблять картофель

Свежая картошка во многом полезный продукт, но бывают случаи, когда ее категорически нельзя употреблять.
Подробнее »»

Какие продукты нужно исключить, чтобы предотвратить раннюю смерть

Новое исследование показывает, что сокращение потребления соли и исключение трансжиров из рациона предотвращает преждевременную смерть около 100 миллионов человек из-за болезней сердца и гипертонии.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...