28.05 - 08:20

6 причин їсти вівсянку щоранку


 

Овес є одним з найбільш корисних злаків на землі. Крім того, що його зерна не містять глютену, вони є цінним джерелом вітамінів, мінералів, клітковини і антиоксидантів.

Дослідження показують, що овес і вівсяні пластівці мають безліч переваг для здоров’я. До них відносяться втрата ваги, зниження рівня цукру в крові і зниження ризику серцево-судинних захворювань.

Овес неймовірно поживний

Овес багатий на вуглеводи і клітковину, але містить більше білка і жиру, ніж більшість інших зернових культур. Дуже високі в ньому дози багатьох вітамінів і мінералів. Так в половині чашки сухого вівса міститься майже подвійна добова норма марганцю, і по чверті від необхідної кількості фосфору, магнію, міді, заліза і цинку, а також вітаміну В1.

Овес багатий на антиоксиданти

Овес містить багато потужних антиоксидантів, які допоможуть знизити кров’яний тиск і мають протизапальну дію.

Овес містить розчинну клітковину бета-глюкан

Овес містить велику кількість бета-глюкану – розчинного волокна. Бета-глюкан частково розчиняється в воді і утворює густий, гелеобразний розчин в кишечнику. Користь для здоров’я від бета-глюкан волокна включає в себе зниження рівня холестерину і рівня цукру в крові, підвищене почуття ситості. А також він сприяє збільшенню кількості корисних бактерій в шлунково-кишковому тракті.

Вівсянка знижує рівень холестерину

Овес може знизити ризик серцево-судинних захворювань за рахунок зниження рівня холестерину, а також захищає холестерин від окислення. В одному з досліджень повідомляється, що антиоксиданти, що містяться в вівсі, краще працюють разом з вітаміном С. Тому додавати в вівсянку фрукти не тільки смачно, але і корисно.

Овес контролює рівень цукру в крові

Овес може допомогти знизити рівень цукру в крові, особливо у людей, які мають надлишкову вагу або страждають на діабет 2 типу. Також він підвищує чутливість до інсуліну.

Вівсянка допомагає схуднути

Вівсяна каша дуже ситна. Бета-глюкан в ній може також сприяти звільненню пептиду YY (PYY) – гормон, що виробляється в кишечнику у відповідь на їжу. Цей гормон ситості призводить до зниження споживання калорій і може знизити ризик розвитку ожиріння.

 

healthyliving.com.ua

Ключевые слова:
Читайте также:

Осевший в комнате никотин образует вредный для здоровья канцероген

Оказалось, что с курильщиками опасно жить в одном доме и ездить в одном автомобиле
Подробнее »»

Эксперты рассказали, когда нельзя употреблять картофель

Свежая картошка во многом полезный продукт, но бывают случаи, когда ее категорически нельзя употреблять.
Подробнее »»

Какие продукты нужно исключить, чтобы предотвратить раннюю смерть

Новое исследование показывает, что сокращение потребления соли и исключение трансжиров из рациона предотвращает преждевременную смерть около 100 миллионов человек из-за болезней сердца и гипертонии.
Подробнее »»

Медики раскрыли пользу воды с кардамоном

Ежедневное питье воды с кардамоном помогает организму быстрее сжигать жир, избавляться от лишних килограммов. Также подобная привычка обладает другими малоизвестными положительными для здоровья свойствами.
Подробнее »»

Миф или правда: заразен ли бронхит?

Врач рассказал, что важно знать в период эпидемии ОРВИ и гриппа.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...