29.05 - 11:04

Продукти, які підвищують активність діяльності мозку


 

Сучасний ритм життя вимагає від нас постійної активності, не лише фізичної, але й розумової. Для того, щоб мозок мав змогу нормально працювати, його треба підживлювати. Допоможе у цьому правильне харчування.
Продукти, які допомагають мозку залишатися активним
Отже, щоб ефективно та систематично використовувати потенціал свого мозку, слід вживати наступні продукти харчування:
Овочі. Стимулювати роботу мозку допоможуть морква, болгарський перець, кабачки, баклажани, буряк. З їх допомогою можна значно урізноманітнити своє меню, приготувавши їх смачно та оригінально.
Зелень. Навесні якраз починається сезон зелені, тож не варто нехтувати нею, обираючи страви на день. Найбільш корисні для людини та її активної мозкової діяльності шпинат, листя салату, капуста тощо. Краще споживати зелень щодня, в ній так багато необхідних для людини вітамінів.
Ягоди. Вони є не лише профілактикою простудних захворювань, але й справжнім джерелом вітамінів та мікроелементів, що стимулюють роботу мозку. Зараз, коли настає сезон ягід, їх слід споживати щодня. Взимку можна обійтися замороженими заздалегідь овочами, з яких корисно варити компот, варення тощо.
Горіхи. В них є багато корисних вітамінів та жирів, що необхідні для ефективної розумової діяльності. Тому людям, які працюють у сфері розумової праці, без горіхів буде важко концентруватися та показувати гарні результати.
Риба та куряче м’ясо. В рибі містяться жирні кислоти Омега-3, корисні для життєдіяльності людини. Особливо мова йде про морську рибу. В курятині ж є багато пісного білка, що корисний для мозку.
Бобові. Найбільш корисними для мозку є сочевиця, горох, квасоля, їх можна споживати у великих кількостях.
Оливкова олія. Оливкову олію називають нектаром для мозку. Нею можна заправляти салати. А от смажити на такій олії немає сенсу, адже її корисні властивості втрачаються під впливом високих температур.
Червоне вино. У невеликих порціях червоне вино є корисним як для мозкової діяльності, так і для судин. Проте тут треба знати міру.
Правильне, збалансоване, різноманітне харчування – основа здоров’я та гарного самопочуття, а також активної діяльності мозку людини.

 

Медичний портал Здоров-Інфо

 

Ключевые слова:
Читайте также:

Правила успешного фитнеса

Сегодня много говорят о необходимости здорового образа жизни и, в частности, о занятиях фитнесом, которые помогают бороться со столь распространенными в современном мире проблемами, как ожирение и гиподинамия.
Подробнее »»

Топ-5 лучших напитков, способствующих снижению аппетита

Заливайте свой проснувшийся аппетит этими вкуснейшими и полезными напитками - это поможет сохранить стройность и отличное самочувствие (ведь переедание вызывает чувство усталости и чувство тяжести в желудке).
Подробнее »»

Осевший в комнате никотин образует вредный для здоровья канцероген

Оказалось, что с курильщиками опасно жить в одном доме и ездить в одном автомобиле
Подробнее »»

Эксперты рассказали, когда нельзя употреблять картофель

Свежая картошка во многом полезный продукт, но бывают случаи, когда ее категорически нельзя употреблять.
Подробнее »»

Какие продукты нужно исключить, чтобы предотвратить раннюю смерть

Новое исследование показывает, что сокращение потребления соли и исключение трансжиров из рациона предотвращает преждевременную смерть около 100 миллионов человек из-за болезней сердца и гипертонии.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...