28.06 - 08:29

Медики назвали простий спосіб відновити здоров'я


 

Медики назвали простий спосіб відновити здоров'я Щоб покращити фізичне та психологічне самопочуття, потрібно переглянути своє ставлення до звичок, пов'язаних з нічним відпочинком, про що заявили вчені з США. На їхню думку, ранній відхід до сну і раннє ж пробудження - це найбільш простий і ефективний метод відновити захисні сили організму.

Ранній підйом і своєчасний відбій допомагають підвищити якість мозкових функцій, що забезпечує захист від стресу, депресій і зниження когнітивної діяльності, покращує працездатність і в кінцевому підсумку продовжує життя. Цей висновок наукових фахівців наводиться у виданні «OaNews».

Вчені проаналізували дані, отримані після низки досліджень, і констатували: якщо дотримуватися здорового режиму сну, то в організмі відбуваються позитивні зміни, що підвищують його невразливість перед деякими захворюваннями. Зокрема, звичка лягати рано спати і рано вставати, за словами лікарів, затримує прояв ознак старіння, пов'язаних із згасанням активності мозку.

На думку медиків, пізнім засинанням є відхід до сну після двадцяти трьох годин. Чим далі від цього рубежу час засинання - тим негативніше його вплив на роботу мозку.

«Під час сну відбувається вироблення певних гормонів, які виробляються тілом виключно в відведений для цього період. Коли індивід знаходиться в стані сну, його організм позбавляється від токсинів, а також нормалізує гормональний фон», - підкреслили дослідники.

Раннє засинання і ранній підйом підвищують стійкість до стресів, що знижує ризик виникнення депресивних станів, запевняють фахівці. Така звичка, за їхніми словами, позитивно позначається на якості життя: людина, яка встає рано вранці, здатна досягти значно кращих результатів, оскільки в цей час доби мозкова активність особливо висока, що допомагає у вирішенні різних проблем і обумовлює високу продуктивність праці.

Читайте також: Названі способи підвищити виживаність при раку

Люди, які рано встають, більше встигають і успішніше справляються з виникаючими перед ними завданнями, що, в свою чергу, підвищує їх самооцінку і ступінь задоволеності своїм існуванням, підтвердили вчені.


 medicalnewstoday.com

Ключевые слова:
Читайте также:

Бесполезная аптечка: какие препараты нужно выбросить из дома

Доктор Александр Мясников советует посоветовал устроить ревизию домашних аптечек.
Подробнее »»

Тяжесть синдрома Альпорта можно предсказать по генотипу вызывающего его белка

Японская исследовательская группа успешно разработала систему для прогнозирования тяжести синдрома Альпорта, серьезного наследственного заболевания почек.
Подробнее »»

Грозит ли сладкоежкам диабет

Многолетние исследования диетологов-эндокринологов показали, что треть сладкоежек не страдают сахарным диабетом.Источник: Новости Ю
Подробнее »»

Создан шарф для защиты от коронавируса

В отличие от обычных масок этот шарф можно комфортно носить часами. Также его можно стирать и спокойно трогать руками.
Подробнее »»

Медики рассказали, когда эффект от диеты полностью исчезает

Статистика показывает, что с 1975 года число людей, страдающих от ожирения, увеличилось в три раза по всей планете.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...