28.06 - 07:39

Вчені розповіли, що не можна їсти після 30 років


 

Вчені розповіли, що не можна їсти після 30 роківДослідники з декількох країн провели спільні роботи, які дозволили з'ясувати, що є ряд продуктів, які не варто їсти людям, яким уже виповнилося 30 років.

Так, це актуально для представників обох статей починаючи з цього віку, навіть якщо вони не відчувають будь-яких проблем зі здоров'ям. Йдеться про цілий списку продуктів, від яких варто відмовитися тим, хто піклується про своє здоров'я. Вчені відзначають, що після 30 років у чоловіків і жінок починають з'являтися дрібні зморшки, які провокуються високим тиском.

Уникнути цього можна, змінивши свій раціон. Так, варто виключити з раціону готових супів, що вимагає тільки додавання гарячої води, оскільки в них немає практично жодної користі.

Другий пункт в списку продуктів йдуть хлібобулочні вироби. Якщо повністю виключити їх неможливо, то варто хоча б скоротити їх споживання, оскільки такі продукти у великій кількості можуть негативно позначитися на фігурі.

Читайте також: Вчені пояснили, чому небезпечно їсти перед телевізором

Після 30 років у людей сповільнюється метаболізм і вони починають активніше набирати зайву вагу, а чисто необхідних в день клькість калорій помітно скорочується. Варто не їсти занадто багато мучного і вийде підтримувати фігуру в хорошому стані досить довго.


medicalnewstoday.com

Ключевые слова:
Читайте также:

В геноме коронавируса нашли первую крупную мутацию

Биологи из Сингапура обнаружили первое крупное изменение в геноме коронавируса SARS-CoV-2.
Подробнее »»

Умеренное потребление алкоголя может быть полезно для мозга

Умеренное употребление алкоголя может оказать положительное влияние на мозг.
Подробнее »»

Врачи: торопливый приём пищи вызывает риск развития диабета

Специалисты провели исследование, в ходе которого выяснилось, что люди, которые едят торопливо, откусывая большие куски и плохо пережевывая пищу, больше подвержены заболеванию диабетом, чем остальные.
Подробнее »»

5 простых способов замедлить старение, которые можно применять уже сейчас

Старение видится многими людьми как пугающее явление, нежелательное.
Подробнее »»

5 натуральных средств для красоты ногтей

Лак для ногтей может сделать их красивыми и сияющими, но в долгосрочной перспективе он наносит вред.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...