12.08 - 13:00

У Первомайську СЕС закрила пляж


 

У місті Первомайську Миколаївській області санепідемстанція закрила міський пляж через забруднення води в річці Південний Буг.

Як повідомила кореспондентові УНІАН завідувач відділу комунальної гігієни Миколаївської обласної санітарно-епідеміологічної станції Лілія САГАНЄВІЧ, постанову про тимчасове припинення експлуатації міського пляжу підписав головний державний санітарний лікар міста Первомайська і Первомайського району Михайло КОВАЛЬЧУК, оскільки виявлено забруднення води лактозапозитивною кишковою паличкою, що вп’ятеро перевищує діючі гігієнічні нормативи.

За словами Л.САГАНЄВІЧ, «даний рівень забруднення не є заразливою дозою, проте купатися в такій воді не рекомендується, оскільки залежно від стану імунітету кожної конкретної людини можливе захворювання на кишкові інфекції і шкірні захворювання».

Вона повідомила, що ймовірними причинами підвищення рівня забруднення стали забруднена вода з верхів`я річки, розташованого в Кіровоградській області, і висока температура води через спекотну погоду.

Співробітники СЕС продовжують контролювати санітарний стан пляжної зони Первомайська.

Водночас, як стверджує Л.САГАНЄВІЧ, на інших 10 узаконених пляжах Миколаївської області, зокрема, двох пляжах у Миколаєві - «Стрілка» і «Прибій», де стан води контролюється санітарно-епідеміологічною службою, показники якості води відповідають гігієнічним вимогам.

Якість морської води в курортній зоні Миколаївської області в районі Очакова, сіл Коблеве і Рибаківка також відповідає нормам, повідомила санепідеміолог.

Источник

Ключевые слова: Первомайськ пляж
Читайте также:

Тренировки помогают диабетикам лучше, чем потеря веса

Исследователи из Лестерского университета установили, что тренировки могут быть полезнее для диабетиков, с точки зрения улучшения сердечной функции по сравнению с потерей веса
Подробнее »»

7 табу в питании ребенка

Чтобы ваш ребенок рос здоровым недостаточно просто полноценного сна, родительского внимания и ухода.
Подробнее »»

Дальнозоркость у детей – как выявлять и лечить?

У детей при рождении дальнозоркостьи меется всегда, заявляют врачи, но это физиологическая дальнозоркость, которая с возрастом постепенно проходит.
Подробнее »»

Сильный кашель - характерный признак коронавируса

Многие признаки простуды или гриппа схожи с проявлением коронавирусной инфекции COVID-19.
Подробнее »»

Названы поверхности, где COVID-19 сохраняется дольше всего

Исследователи обнаружили, что на некоторых поверхностях коронавирус может держаться до трех дней.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...