14.01 - 12:00

Пляжний пісок - найбільша небезпека на відпочинку


 

Учені попереджають: пляжний пісок - справжній розсадник різних бактерій і грибків, і ті з легкістю переходять на невдалих туристів.

Американські медики вивчали склад піску на озерних пляжах Америки. На багатьох чудово жила і розмножувалася кишкова паличка, яка може перебратися на шкіру людини після одного єдиного дотику до піску.

Втім, захистити себе від цієї небезпеки просто, заспокоюють медики. Змити бактерії із своїх рук можна водою і милом, ніяких антибактеріальних засобів не треба.

Особливо охайними треба бути тим, хто приводить на пляж дітей. По-перше, маленькі непосиди точно не утримаються від пасок, пісочних замків і інших пляжних забав і обов`язково ні-ні, та залізуть руками в рот. Отже мамам і татам у жодному випадку не можна розслаблятися, відкидатися на лежак і прикривати ніс газетою - за дитиною потрібне око та око.

- Ми вже побачили не одного пацієнта з різними симптомами кишкових розладів, які з`явилися після того, як хворого «закопали» на пляжі, - цитує Science Daily Кріса Хині, наукового співробітника Університету Північну Кароліну (США). - Після таких розваг обов`язково треба вимити руки або скористатися компактним гігієнічним засобом.

Джерело

Ключевые слова: Пляжний пісок
Читайте также:

Здоровая закалка или зачем нужен холодный душ

Холодная вода может стать помощником в борьбе с отечностью мышц и способствует скорейшему восстановлению тканей, особенно после физических нагрузок.
Подробнее »»

Шайа ЛаБаф и Мия Гот снова вместе спустя два года после того, как подали документы на развод

Осенью 2018 года Шайа ЛаБаф и Мия Гот расстались и, как сообщали их официальные представители, подали документы на развод.
Подробнее »»

Что есть, чтобы иметь здоровые десна и зубы

Правильный уход за зубами – это лучшая гарантия их здоровья
Подробнее »»

Кэти Холмс тайно ходит на свидания с бывшим возлюбленным Дженнифер Энистон

С тех пор, как стало известно о расставании Кэти Холмс с Джейми Фоксом, поклонники и журналисты регулярно приписывают ей новые романы.
Подробнее »»

Насколько важен смех для организма человека

Во время смеха в организме выделяются эндорфины
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...