25.12 - 13:11

Як я з сином ходив у пейнтбольний клуб «BNB» у Львові


 

Привіт всім. Якось раз я дивився з дружиною молодіжне кіно, в якому дізнався про таку гру як пейнтбол. Спочатку я навіть не зрозумів, що це за гра, мені не сподобалося, що там постійно стріляють. Потім я якось їхав з роботи додому в автобусі і почув розмову 2-х друзів, які радісно ділилися враженнями від гри в пейнтбол, в якій вони брали участь всього один раз. Це мене сильно зачепило, і я вирішив більш детальніше дізнатися про гру. Насамперед я зайшов в інтернет і знайшов там опис цієї гри. Виявилося - гра дуже цікава, та до того ж вдалося виявити, що у нас у Львові працює пейнтбольний клуб.

Незважаючи на те, що всюди пишеться про пейнтбол, як про гру, яка потребує серйозної фізичної підготовки, я вважаю, що для повного занурення в ігровий процес слід робити максимально можливі фізичні зусилля. Тобто по своїй натурі я така людина, що люблю «повалятися» десь в засідці, можу багато часу сидіти і просто вичікувати противника. У дитинстві часто з друзями у дворі грав у війну, постійно ходив з синцями, падав з дерев, в загальному на одному місці ніколи не сидів. І ось зовсім недавно я запропонував своєму синові сходити з його друзями на дитячий пейнтбол і він із задоволенням погодився. Ми записалися на гру через інтернет на сайті http://bnbpaintball.com/services/dityachiy-peyntbol, де було все зрозуміло.

Комплекс «BNB» пропонує в даний час батькам і дітям незабутньо, неймовірно і цікаво провести своє дозвілля. Батьки можуть не хвилюватися, так як пейнтбол для дітей - це завжди безпечно! Пейнтбол у Львові від клуба BNB Paintball – це дуже круто.

Мені в цьому комплексі сподобалося все: і висококваліфікований підхід до облаштування майданчиків і обслуговування на високому рівні, і професійно підібране обладнання. Я навіть і не думав, що в пейнтбольному клубі буде так цікаво. Тому мої відгуки про клуб найкращі, а ще залишилися спогади - найприємніші! Раджу всім отримати таких адреналінових відчуттів!

Львівський клуб «BNB», особисто мені сподобався сильно тим, що в ньому пропонують сучасні спорядження, які встигли себе добре зарекомендувати. Технічне оснащення час від часу проходить серйозну перевірку, тому завжди в гарному стані і відмінно працює.

Ціни на дитячий пейнтбол цілком прийнятні. У вихідні можна сміливо вибиратися грати. Хочу ще сказати, що у вартість входить екіпірування, заправка балонів і суддівство. Діти були в захваті від гри. Наступного разу прийдемо ще з великою компанією.

Ключевые слова:
Читайте также:
22.07 - 18:44

Советник министра инфраструктуры Мерило может стать координатором eHealth

Советник министра инфраструктуры Яника Мерило планирует стать координатором направления eHealth со стороны президента Украины.
Подробнее »»

22.07 - 18:08

Названа дневная норма употребления молочных продуктов

Кому лучше не пить молоко.
Подробнее »»

22.07 - 17:05

Диета или удаление ребер: Ким Кардашьян раскрыла секрет своей узкой талии

Пользователи сети не раз обвиняли Ким Кардашьян в чрезмерном редактировании фотографий, в частности – за неправдоподобно узкую талию, которую она демонстрировала на снимках в купальнике.
Подробнее »»

22.07 - 16:34

Послеродовая депрессия — симптомы, причины и методы лечения 

Для кого-то послеродовая депрессия звучит как фигура речи и «блажь». Но это действительно серьезное заболевание, которому подвержены до 20% матерей.
Подробнее »»

22.07 - 16:09

Полезные новости

Есть, чтобы победить рак В конце 90-х годов прошлого века американский ученый Калифорнийского университета из Санта-Барбары Роберт Хейзерилл выпустил книгу «Есть, чтобы победить рак».
Подробнее »»

22.07 - 15:03

Леся Никитюк поделилась секретом похудения

Ведущая любит макароны.
Подробнее »»

22.07 - 14:45

Гомеопатия для беременных: польза или вред?

У многих женщин во время беременности развиваются заболевания, требующие обязательного лечения.
Подробнее »»

22.07 - 14:43

Минздрав намерен привлечь иностранные инвестиции для строительства больниц – Супрун

Министерство здравоохранения Украины намерено привлечь зарубежные инвестиции для строительства новых современных больниц.
Подробнее »»

22.07 - 14:02

4 причины заняться Bungee Workout уже сейчас

Bungee Workout - совершенно новый способ, как быстро привести себя в хорошую физическую форму.
Подробнее »»

22.07 - 14:02

4 причины заняться Bungee Workout уже сейчас

Bungee Workout - совершенно новый способ, как быстро привести себя в хорошую физическую форму.
Подробнее »»

22.07 - 13:04

Целебные деликатесы

Варенье из моркови Потребуется 1 кг моркови, 2 лимона, 500 мл воды, 10 цветков (а еще лучше бутонов) календулы.
Подробнее »»

22.07 - 12:32

10 признаков, по которым можно безошибочно распознать человека с низкой самооценкой 

Самооценка меняется на протяжении всей нашей жизни. Мы можем в один период чувствовать себя превосходными и уверенными в себе, а в другой — неполноценными и даже жалкими.
Подробнее »»

22.07 - 12:05

В Киеве создадут экскурсии для фанатов сериала «Чернобыль»

Стартует необычный проект
Подробнее »»

22.07 - 11:05

Как цвет постельного белья влияет на твой сон

Тратишь много времени на то, чтобы заснуть? Существует множество причин бессонницы - от переживаний относительно личной жизни до рабочего стресса.
Подробнее »»

22.07 - 10:43

Можно ли беременным пить кофе?

Кофе для многих людей стал привычным напитком и спутником в течение дня, многие девушки и женщины начинают свой рабочий день с чашечки ароматного напитка.
Подробнее »»


Загрузка...
Loading...

Справочная информация

Загрузка...