27.06 - 08:53

Інсульт стає молодшим


 

У минулому було прийнято вважати, що хвороби на зразок інсульту загрожують лише літнім людям. Тепер неврологи з медичного центру при Університеті Лойоли попереджають, що в останні роки молоді люди почали все частіше стикатися з інсультами.

Вчені підрахували, що в наш час приблизно 15% інсультів припадає на підлітків та молодих людей. За їх словами, в останні роки кількість пацієнтів, госпіталізованих з діагнозом «інсульт» у віці від 15 до 44 років, зросла в три рази.

За словами фахівців, сучасні молоді люди все частіше хворіють «літніми» захворюваннями, наприклад, гіпертонією або діабетом. Підвищений кров'яний тиск і рівень холестерину, куріння, важкий ритм життя, діабет і зайва вага є головними причинами ризику розвитку інсультів та інфарктів, — і всі ці фактори добре знайомі молоді.

Лікарі нагадали, що серед інсультів найбільш часто зустрічаються два види: геморагічний та ішемічний. У першому випадку має місце розрив судин і крововилив у мозок, у другому — закупорка судин, що призводить до емболії чи тромбозу судин головного мозку. При цьому на ішемічний тип інсульту припадає близько 85% загальної кількості.

 

 НВ STYLE

Ключевые слова:
Читайте также:

Бесполезная аптечка: какие препараты нужно выбросить из дома

Доктор Александр Мясников советует посоветовал устроить ревизию домашних аптечек.
Подробнее »»

Тяжесть синдрома Альпорта можно предсказать по генотипу вызывающего его белка

Японская исследовательская группа успешно разработала систему для прогнозирования тяжести синдрома Альпорта, серьезного наследственного заболевания почек.
Подробнее »»

Грозит ли сладкоежкам диабет

Многолетние исследования диетологов-эндокринологов показали, что треть сладкоежек не страдают сахарным диабетом.Источник: Новости Ю
Подробнее »»

Создан шарф для защиты от коронавируса

В отличие от обычных масок этот шарф можно комфортно носить часами. Также его можно стирать и спокойно трогать руками.
Подробнее »»

Медики рассказали, когда эффект от диеты полностью исчезает

Статистика показывает, что с 1975 года число людей, страдающих от ожирения, увеличилось в три раза по всей планете.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...